Joseph Floors

Prawdziwa, drewniana podłoga z delikatnymi sękami, w oryginalnych kolorach, parkiet w kształcie jodełki francuskiej o niezwykłej trwałości czy może jednak panele imitujące naturalne drewno, spełnią Twoje oczekiwania? Mieszkanie w stylu nowoczesnym, klasycznym, prowansalskim, skandynawskim czy też minimalistycznym? Bez względu na styl twojego wnętrza w salonie Joseph Floors znajdziesz podłogę której szukasz!

A może zastanawiasz się nad tym jakie dobrać drzwi czy też lampy, które wydobędą z Twoich wnętrz to co najlepsze? Być może jesteś na etapie odświeżania tarasu, nie wiesz jak zabezpieczyć i ochronić przed słońcem fasadę domu, altanę czy odświeżyć meble ogrodowe i szukasz odpowiednich powłok do ochrony i pielęgnacji drewna?

Wszystkie te produkty najwyższej jakości, najlepszych producentów, dostępne w szerokiej gamie wzorów odkryjesz w naszym salonie. My otworzyliśmy się dla Ciebie po to by odpowiedzieć na Twoje potrzeby, by sprostać Twoim oczekiwaniom, by inspirować. Co więcej? W naszym salonie porozmawiasz z doradcą czy też architektem, który pomoże zaprojektować Twoje wnętrza przy aromatycznej kawie! Zapewniamy profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście dobierając optymalne rozwiązania.
Zapraszamy do Joseph Floors!

 

PARKIETY I DESKI DREWNIANEPANELE LAMINOWANEDRZWI ZEWNĘTRZNE

DRZWI WEWNĘTRZNE


POWŁOKI I IMPREGNATY DO DREWNA


TARASY I FASADY

LAMPY